Gesigneerd Ajax-shirt

Nieuw Ajax shirt in maat M met alle handtekeningen van de sterrenselectie van Ajax uit succes seizoen 2018-2019.

Van Frenkie de Jong tot Matthijs de Ligt, Hakim Ziyech en Dušan Tadić.
Het gesigneerde shirt is door niemand minder dan ‘Mister Ajax' Sjaak Swart aangeboden aan de Nacht van het Kind en uitgereikt aan Kika ambassadeur John Williams.
Dit unieke shirt is ingelijst en een collectorsitem voor iedere Ajax fan die dit legendarische seizoen nooit meer wil vergeten.

Met jouw bod steun je de Nacht van het Kind. Een initiatief van Kika, Edukans, Liliane Fonds en het Vergeten Kind waarbij de handen ineen geslagen worden voor kinderen in nood, wereldwijd.
De volledige opbrengst van het shirt gaat naar kinderen die ziek of gehandicapt zijn, niet naar school kunnen of geen veilige thuissituatie hebben.
Steun de Nacht van het Kind en breng nu het hoogste bod uit!
Artikelnummer:
FEWH0001
Conditie:
Nieuw

Dit item is een dienst. De contactgegevens van de aanbieder van de dienst krijg je per e-mail.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 5.000,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.